Jest to szczególne wyróżnienie, gdyż powyższa wygrana odzwierciedla zadowolenie Pacjentów z opieki medycznej świadczonej przez Doktora, co stanowi dla Niego najwyższą wartość w pracy zawodowej.

Terapia ta przeznaczona jest dla osób z zespołami bólowymi wynikającymi z zaburzeń mięśniowo-powięziowych. Wykorzystujemy w niej kombinacje metod pracy na tkanach miekkich, tj. masaż tkanek głębokich, uwalnianie punktów spustowych, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, pinoterapia, terapia manualna, ćwiczenia indywidualne.

Preparat pobrany od pacjenta podawany jest przez lekarza ortopedę w miejsce chorobowo zmienione w celu zaindukowania stanu zapalnego, a następnie naprawy uszkodzonych komórek i tkanek oraz ich namnażania. Więcej informacji w zakładce LECZENIE SZPITALNE - WYKONYWANE ZABIEGI.

Gabinet ortopedyczno-rehabilitacyjny "KOMED" Funkcjonuje w powodzeniem od 1993 roku w Łodzi.

Nowoczesny lokal w samym centrum miasta zapewnia Naszym Pacjentom komfortowe warunki w trakcie trwania zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu, hydroterapii oraz odnowy biologicznej.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm zapewnia wykwalifikowany Zespół Komed, składający się z fizjoterapeutów i lekarzy specjalistów.
W Naszym Gabinecie przyjmuje Dr n. med. Jerzy Kociuga - ortopeda, traumatolog, specjalista medycyny sportowej.