Jerzy Kociuga

specjalista ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej. Lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Założyciel NZOZ KoMed, ordynator Oddziału Ortopedii w Poddębickim Centrum Zdrowia.

Natalia Kociuga

Magister fizjoterapii Natalia Kociuga – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista ds. zarządzania placówkami ochrony zdrowia. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Klinika Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 5 w Łodzi.

Marta Skowron

Magister fizjoterapii Marta Skowron – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Katedra Ortopedii i Traumatologii UM Łódź. Studentka studiów podyplomowych na kierunku "Terapia manualna tkanek miękkich" w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Ukończone kursy: „McKenzie MDT”, „Funkcjonalna Terapia Manualna”, „Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych”, „Kinesiology Taping”, „Thera-Band Adacemy”, „Terapia przepony w praktyce fizjoterapeuty i osteopaty”, „Techniki mięśniowo-powięziowe w typowych dysfunkcjach kręgosłupa L/S i miednicy”, "Podstawy integracji strukturalnej w oparciu o łańuchy mięśniowo-powięziowe", "Masaż tkanek głebokich".

Jarosław Rzetelski

Magister fizjoterapii Jarosław Rzetelski – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Fizjoterapeuta z długoletnim stażem pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi.

Jacek Wójt

Technik fizjoterapii Jacek Wójt – absolwent Medycznego Studium Zawodowego w Łodzi.

Ukończone kursy: „Masaż Tajski”, „Masaż Lomi Lomi”, „Masaż gorącymi kamieniami”, „Masaż kosmetyczny”, „Masaż kształtująco-odchudzający”, „Drenaż limfatyczny”, „Masaż kobiet w ciąży”, „Masaż niemowląt”, „Refleksoterapia dłoni i stóp”.

Justyna Trejderowska

Magister fizjoterapii Justyna Trejderowska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Ukończone kursy: „Masaż klasyczny”, „Masaż leczniczy w jednostkach chorobowych”, „Kinesiotaping”, „Piłki i taśmy w sporcie i rehabilitacji”.

Maria Matczak

Technik masażysta, licencjonowany fizjoterapeuta Maria Matczak – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz Dziennego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie.

Halina Napieraj

Pracownik administracji.