Preparat pobrany od pacjenta podawany jest przez lekarza ortopedę w miejsce chorobowo zmienione w celu zaindukowania stanu zapalnego, a następnie naprawy uszkodzonych komórek i tkanek oraz ich namnażania. Więcej informacji w zakładce LECZENIE SZPITALNE - WYKONYWANE ZABIEGI.

Gabinet dostępny jest od poniedziałku do piątku po wcześniejszym ustaleniu dni i godzin przyjęć lekarskich. W ramach współpracy oferujemy usługi rejestracyjne dla Państwa Pacjentów oraz zniżki na rehabilitację w NZOZ Komed. Po więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@gabinetkomed.com.

W związku z współpracą Naszego Gabinetu z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, mamy dla Państwa wyjątkową promocję na terapię leczenia ostrogi piętowej. Na potrzeby pracy doktorskiej jednej z Naszych fizjoterapeutek, obniżamy ceny zabiegów leczących to schorzenie do minimum. Warunkiem skorzystania z promocji jest zdiagnozowana ostroga piętowa oraz zgoda na uczestnictwo w badaniu, w przebiegu którego pacjent zachowuje całkowitą anonimowość.
Więcej informacji pod numerem telefonu 609-018-609 lub 42 632-22-95.

Szczegóły promocji: fala uderzeniowa/Bodywave/ultradźwięki/ćwiczenia+masaż - 5zł/1zabieg"

Gabinet ortopedyczno-rehabilitacyjny "KOMED" Funkcjonuje w powodzeniem od 1993 roku w Łodzi.

Nowoczesny lokal w samym centrum miasta zapewnia Naszym Pacjentom komfortowe warunki w trakcie trwania zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu, hydroterapii oraz odnowy biologicznej.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm zapewnia wykwalifikowany Zespół Komed, składający się z fizjoterapeutów i lekarzy specjalistów.
W Naszym Gabinecie przyjmuje Dr n. med. Jerzy Kociuga - ortopeda, traumatolog, specjalista medycyny sportowej.