W Naszej ofercie znajdziecie Państwo nowy zabieg – Skanlab25Bodywave, działający na zasadzie diatermii prądem elektrycznym. Jest to innowacyjna metoda, o potwierdzonej skuteczności leczniczej dzięki licznym badaniom medycznym. Wskazania to między innymi stany zapalne i pourazowe stawów, ścięgien i kości, zmiany zwyrodnieniowe i stany bólowe w/w struktur.

W związku z współpracą Naszego Gabinetu z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, mamy dla Państwa wyjątkową promocję na terapię leczenia ostrogi piętowej. Na potrzeby pracy doktorskiej jednej z Naszych fizjoterapeutek, obniżamy ceny zabiegów leczących to schorzenie do minimum. Warunkiem skorzystania z promocji jest zdiagnozowana ostroga piętowa oraz zgoda na uczestnictwo w badaniu, w przebiegu którego pacjent zachowuje całkowitą anonimowość.
Więcej informacji pod numerem telefonu 609-018-609 lub 42 632-22-95.

Szczegóły promocji: fala uderzeniowa/Bodywave/ultradźwięki/ćwiczenia+masaż - 5zł/1zabieg"

Z przyjemnością informujemy, że Nasza strona internetowa jest już dostępna w zupełnie nowym wydaniu. Zmieniliśmy nie tylko szatę graficzną, ale także ulepszyliśmy nawigację a tym samym funkcjonalność Naszej strony. Dzięki niej, macie Państwo lepszy dostęp do informacji o Naszym Gabinecie, obowiązujących promocjach oraz nowych zabiegach i metodach leczniczych. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą nową stroną!

Gabinet ortopedyczno-rehabilitacyjny "KOMED" Funkcjonuje w powodzeniem od 1993 roku w Łodzi.

Nowoczesny lokal w samym centrum miasta zapewnia Naszym Pacjentom komfortowe warunki w trakcie trwania zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu, hydroterapii oraz odnowy biologicznej.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm zapewnia wykwalifikowany Zespół Komed, składający się z fizjoterapeutów i lekarzy specjalistów.
W Naszym Gabinecie przyjmuje Dr n. med. Jerzy Kociuga - ortopeda, traumatolog, specjalista medycyny sportowej.